728x90-sample.png

दाङबाट मञ्जिल चलचित्रको छायांकन सुरु

Share

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

दाङ,२१ फागुन । नेपाली कथानक चलचित्र ‘मञ्जिल’ दाङबाट छायांकन कार्य शुरु गरिएको छ । शुक्रबार दाङको प्रसिद्ध धार्मिक तथा ऐतिहासिक स्थल अम्बिकेश्वरी मन्दिर परिसरमा चलचित्र मञ्जिलको शुभमुहुर्त गरि छायांकन शुरु गरिएको हो ।

कमर्र्शीयल र सस्पेन्स प्रेम कथामा आधारित चलचित्र मञ्जिलको छायांकन दाङ, प्युठान, रोल्पा र काठमाडौंमा गरिने चलचित्रका निर्देशक सन्देश शाहले जानकारी दिएका छन् । चलचित्रको निर्मातामा अमर घर्ती रहेका छन् । उनले यसअघि थुप्रै म्युजिक भिडियोसँगै विभिन्न सटमुभी निर्माण गरेका छन् ।

चलचित्र ‘मञ्जिल’मा कलाकार धिरेन शाक्य, सागर खनाल, एलिशा बास्तोला, शशी शर्मा मजगैयाँ, बालकलाकारहरुमा सुभेष नेपाल, उजेश न्यौपाने र श्रेया बुढाथोकी रहेका छन् । चलचित्रको शुभमुहुर्त कार्यक्रममा निर्देशक शाहले चलचित्रको कथाबस्तु अनुसार कलाकार अनुबन्ध गरिएको बताएका थिए । चलचित्र निर्माणमा करिव ५० लाख लाग्ने अनुमान गरिएको निर्देशक शाहले जानकारी दिएका छन् ।

निर्देशक शाहले यसअघि ‘अधुरो प्रेम’, ‘सुपर हिरो’लगायत चलचित्र निर्देशन तथा ‘नाई नभन्नु ल ५’, ‘छक्का पञ्जा’ लगायतका सफल चलचित्रको सहायक सम्पादनको रुपमा काम गरिसकेका छन् । अमर युनिक ईन्टरटेनमेन्ट प्रालिको व्यानरमा निर्माण हुने चलचित्रको बाबु श्रेष्ठ र सौरभ लामाले छायांकनमा रहेका छन् । त्यसैगरी चलचित्रमा माधव शर्माको लेखन तथा पटकथा रहेको छ ।

रेड ड्रागन क्यामरा प्रविधिसहितको छायांकन गरिएकाले चलचित्र उच्च गुणस्तरको हुने निर्माण पक्षको दावी छ । आउने बैशाख दोश्रो सातासम्म चलचित्रको सम्पूर्ण काम सकाउने लक्ष्यका साथ छायांकन सुरु गरिएको चलचित्रका प्रोडक्सन म्यानेजर नारायण नेपालले जानकारी दिएका छन् । चलचित्र मञ्जिलको प्रदर्शन गर्नु अघि च्यारिटी शो दाङमा गरिने भएको छ ।

राप्ती प्रतिष्ठानमा नसा खुम्चिएकि ७५ बर्षिय बृद्धा बिरामीको सफल अप्रेसन !

दाङ । राप्ती स्वास्थ्य बिज्ञान प्रतिष्ठानमा डल्ला परेका नसाहरुको सफल अप्रेसन गरिएको छ । घोराहीकि ७५ बर्षिय एक बृद्धाको खुट्टाको भागमा नसा डल्लो परेर बिरामी भएपछि त्यसको शल्यकृया गरिएको हो । प्रतिष्ठानका चिकित्सक सर्जन डा. विशाल आचार्य र बिर हस्पिटल काम गरिसकेका सर्जन डा. रबि आचार्य नेतृत्वको नर्श, एनेस्थेसियासहितको स्वास्थ्यकर्मिको...

एमालेमा फर्केपछि दाङका मेटमणि चौधरि र हिराचन्द्र केसिले भने- ओलि प्रबृत्ति विरुद्ध डटेर लड्छौ !

घोराही । दाङ क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा निर्वाचित तत्कालीन एमालेका मेटमणी चौधरी माधबकुमार नेपालका निकटस्थ सांस्द हुन् । नेकपामा आएको बैचारिक बिभाजन पश्चात चौधरी दाङमा केपी शर्मा ओलीका सबै भन्दा ठूला आलोचक बने । केपी ओली समूहसंगको सम्बन्धै समाप्त भैसकेको बताउँदै आएका सांसद चौधरी लाई पुनः उनै ओलीसंगै...

दाङमा प्रहरीको विद्यार्थी लक्षित चेकजाँच अभियान सुरू

दाङ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले कलेज पढ्न आउने विद्यार्थी लक्षित चेकजाँच अभियान सुरू गरेको छ ।  दाङ जिल्लामा दुर्घटना न्यूनिकरणका लागि विद्यार्थीहरूलाई लक्षित एम्वुसिङ अभियान सञ्चालन गरिएको हो । दुर्घटनाको दरमा वृद्धि हुन नदिन र चालक अनुमतिपत्रविना सवारी साधन चलाउने विभिन्न कलेज क्षेत्रमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरूलाई चेकजाँच गर्न लागिएको जिल्ला...

दाङमा ओलि समुहले पार्टी कार्यालयमा नेकपा एमालेको बोर्ड राख्यो !

दाङ, २४ फागुन । सर्वाेच्च अदालतको फैसलापछि उत्साहित बनेको नेकपा ओली समूहका कार्यकर्ताले लुम्बिनि प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलको गृह जिल्ला दाङमा नेकपा एमालेको कार्यालय स्थापना गरेका छन् । सर्वाेच्च अदालतले नेकपा एमाले र नेकपा माओवादी केन्द्र ब्युँताइदिएपछि सोमबार नेकपा ओलि समुहकि केन्द्रिय सदस्य मेनका पोखरेल र सो समुहका जिल्ला अध्यक्ष...

प्रधानमन्त्री कुन पार्टीको भनेर सोधेपछि भिम रावललाई शंकर पोख्रेलको कडा जवाफ

दाङ- सांसद भीम रावलले संसदमा ‘प्रधानमन्त्री कुन पार्टीको’ भनेर सोधेको प्रश्नमा लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोख्रेलले कडा जवाफ फर्काएका छन । उनले सामाजीक सन्जाल फेसबुकमा लेख्दै भनेका छन-`सम्मानित सर्वोच्च अदालतले प्रधानमन्त्री चयन हुदाको अवस्थातर्फ नै फर्काएको हुदा प्रधानमन्त्री कुन पार्टीको भनेर सोधीरहनै परेन ।´ Related posts: जटिल खाले सबैजसो अप्रेसन...

पढ्नु नबिर्सिनुहोला